Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Gdzie warto zjeść w Warszawie. Najchętniej odwiedzane lokale
w stolicy.

29 grudnia 2022 gdzie zjesc w Warszawie

Stolica Polski jest chętnie odwiedzanym miastem zarówno przez polskich turystów, jak i zagranicznych, dlatego ilość lokali gastronomicznych jest naprawdę powalająca. Możemy znaleźć tam aż 2452 różnych stałych lokali, wśród których dominują bary. Oprócz tego w stolicy działa łącznie 1000 restauracji, a także 400 stołówek Z tej ilości punktów ciężko wybrać jest te najlepsze, dlatego sprawdź gdzie warto zjeść w Warszawie

Warszawa, gdzie warto zjeść?

Baila Show & Dining w Browarach Warszawskich zdecydowanie jest lokalem, który musiał znaleźć się na liście tych najlepszych. Jest to restauracja z klubem, która serwuje dania latynoamerykańskie, sushi oraz drinki. Zdecydowanym plusem jest wystrój, ponieważ łączy ze sobą elementy klubu oraz ekskluzywnej restauracji. Lokal wyróżnia to, że oferuje muzykę na żywo, koncerty i żywą atmosferę. Kolejnym lokalem na mapie miasta Warszawa, gdzie warto zjeść niebanalny lunch jest restauracja InAzja. W swojej ofercie lokal posiada dania kuchni azjatyckiej, koktajle i wino. Sushi, sajgonki, aromatyczne zupy i inne specjały tej kuchni podawane są na ciekawych talerzach, deskach i miskach, więc zdecydowanie mają klimat azjatycki. Wystrój lokalu jest przytulny, połączenia drewna z odcieniami głębokiego granatu i butelkowej zieleni idealnie współgrają z czerwonymi kwiatami i minimalistycznymi dodatkami. Pozwól sobie na odrobinę klasy i elegancji i sprawdź, czym zaskoczą Cię te lokale. 

gdzie warto zjeść w Warszawie
gdzie warto zjeść w Warszawie

Gdzie zjeść śniadanie w Warszawie

Masz trochę wolnego czasu będąc na wyjeździe i zastanawiasz się gdzie zjeść śniadanie w Warszawie? Najlepszą decyzją jaką możesz podjąć jest wybranie lokalu Bułkę przez Bibułkę. Jest to restauracja śniadaniowa, która znana jest każdemu rodowitemu Warszawiakowi, więc warto tu zajrzeć. Lokal oferuje swoim gościom piękny wystrój, miłą obsługę i nieziemskie śniadania. Porcje posiłków są duże, kolorowe i bez jakichkolwiek wad. Z najciekawszych pozycji w menu należy wyróżnić bajgle z dodatkami, mistrzowską kawę i świeże croissanty, więc każdy znajdzie tu coś ciekawego. Kolejną restauracją, gdzie warto zjeść śniadanie w Warszawie jest bez wątpienia Żona Krawca – Kawiarnia. Restauracja jest ukryta na osiedlu, co dodaje jej uroku. W ofercie znaleźć możemy takie przysmaki jak tosty, shakshouka, granola czy kanapki i oczywiście świetna kawa. Koniecznie dodaj to miejsce do swojego plannera podróży! 

Lokal na miarę stolicy 

Najtrafniejszym lokalem, który może opisywać piękne miasto Warszawa jest restauracja Stolica. Miejsce to znane jest z klasy, stylu i elegancji. Restauracja serwuje polską kuchnię, alę w bardziej wykwintnej formie, więc zaskoczy ona niejednego gościa. Potrawy wyglądają jak arcydzieła, ułożone są na talerzach starannie i z wyobraźnią. Z pewnością jest to miejsce, gdzie warto zjeść w Warszawie. Dzięki dużym stołom, możesz odwiedzić to miejsce z grupą znajomych czy rodziną i spędzić czas w pięknym, klimatycznym miejscu.

Mamy nadzieję, że kolejny wyjazd do stolicy, będzie dla Ciebie jeszcze ciekawszy. Teraz wiesz już, gdzie warto zjeść w Warszawie. 

Rola muzyki w filmie i telewizji

Redakcja szyjidajszycinnym.pl

Jesteśmy zespołem osób o różnorodnych zainteresowaniach. Doradzamy w kwestiach związanych z rozwojem osobistym i lifestyle. Dzielimy się też wieloma treściami dotyczącymi naszych hobby.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Fascynacja książkami kryminalnymi
gdzie zjesc w Warszawie
Gdzie warto zjeść w Krakowie

Jesteś zainteresowany reklamą?

Gdzie warto zjeść w Krakowie