Jest Robótka 2016 do zrobienia!!!


lifestyle / wtorek, 22 listopada, 2016

Kochani i kochane, dziś wpis nietypowy. Albowiem zapraszam Was do niezwykłego miejsca, pełnego nieoszlifowanych diamentów. Gdzie świat ma inne reguły, takie bardziej humanitarne, a dobre słowo jest na wagę złota. Zapraszam was do Niegowa, do Domu Pomocy Społecznej.

Dlaczego jest to szczególny adres, bliski memu sercu, mimo żę nigdy tam nie byłam? Bo kiedyś cała ta akcja uratowała mi Święta. Tak, tak. Wśród całego zamieszania związanego z etykietą obdarowywania i przygotowywania prezentów, które wzbudzały jakieś dziwne odczucia wśród ludzi dookoła mnie, pojawili się oni. Damy i Kawalerowie, których cieszy otrzymanie dobrego słowa wypisanego w pośpiechu grudniowym. Którzy mają serca wielkie.

Chcecie poczuć znów magię Świąt? Wiem, banał. Ale uwierzcie mi, nie ma przyjemniejszego uczucia w sercu, niż myśl, że nasza kartka świąteczna wywoła czyjś uśmiech i nieskrępowaną radość, będzie trzymana w trzęsących się z emocji rękach i czytana rozbieganym, radosnym wzrokiem. Sorry, mnie bardzo łatwo w życiu uszczęśliwić. Szczerością.

Dlatego zapraszam Was do udziału w Robótce. Na czym to polega? Wysyłamy kartki konkretnej osobie (piękny opis wszystkich Dam i Kawalerów jest na stronie), a jeśli chcemy możemy dołączyć jakiś prezent. Tyle. Więcej informacji TUTAJ. Warto, polecam ja – Ewa 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *